Фотожалюзі

Фотожалюзі
Ціна під ключ  
Фотодрук на жалюзі від 1500 грн.

* У вартість включено виїзд на замір, виготовлення, доставка та монтаж жалюзі.

Фотожалюзі представляють собою вертикальні жалюзі, з нанесеним малюнком на поверхню полотна з ламелей. Крім свого основного призначення - регулювати світловий потік, фотожалюзі створюють особливу атмосферу в приміщенні. Малюнок може бути кольоровим або чорно-білим, на жалюзі можна нанести абстрактні візерунки або художні фотографії міст або пейзажів. Для виготовлення шторок використовуються найміцніші барвники, тому вони довго не втрачають своєї привабливості, не вигоряють від сонячних променів і не бояться впливу води.

Індивідуальність і стиль ніколи не бувають зайвими. Якщо ви всерйоз мають намір зробити з інтер'єру приміщення маленький витвір мистецтва або хоча б надати йому власний неповторний характер, компанія Decora рекомендує вам звернути увагу на жалюзі з зображенням.

Жалюзі з малюнком, сьогодні виробляються за допомогою високотехнологічного обладнання і сучасних виробничих методик. Внаслідок чого зображення виходять якісними, а фукціонального можливості жалюзі не погіршуються, і залишаються на високому рівні.

Нами застосовується водостійка фарба, яка стійка до сонця і підвищеної вологості, а також вона охороняє вироби від механічних пошкоджень. За допомогою таких сучасних виробів можна з легкістю додати Вашому інтер'єру своєрідної родзинки і зробити його в своєму роді унікальним.

Велику популярність такі вироби придбали в оформленні різних бізнес-центрів. На них може бути надрукований будь-який малюнок (логотип компанії, реклама та ін.).

Переваги використання фотожалюзі

  • Фотожалюзі допоможуть висловити вашу індивідуальність, фірмовий елемент стилю.
  • Вертикальні жалюзі з малюнком чудово вписуються в будь-який, навіть класичний, інтер'єр. Традиційні зображення або, можливо, копії картин великих майстрів додадуть сучасним практичним жалюзі нотку класичної вишуканості. І при цьому вони набагато дешевше і доступніше, ніж розписи на стінах або візерункові штори.
  • Абсолютно невибагливі в догляді, як і звичайні жалюзі. Вологе прибирання - максимум, що від вас буде потрібно.
  • Необмежені варіанти зображень. Наприклад, для спальні можна використовувати фотожалюзі з вашими особистими фотографіями або малюнками, для дитячої - сценки з мультфільмів і фільмів; абстрактні картини, фантастичні пейзажі - для вітальні і т.д.

Ми даємо гарантію, що зображення з часом не вицвіте і не облізе з жалюзі. Жалюзі з зображеннями стали популярними, ще й тому що вони дуже практичні, і при цьому недорогі. Наші менеджери із задоволенням підберуть потрібний Вам тип жалюзі, при цьому обговоривши всі можливі варіанти кольорової палітри і зображення. У нашому інтернет-магазині Ви зможете отримати якісний товар за розумну вартість.