Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Задайте размеры

Виберіть матеріал Усі кольори

Выберите цвет

 
Безкоштовний
виїзд замірника
Гарантія на виріб
від 1 року
Виготовлення замовлення від 2 днів
на власному виробництві

Дерев'яні жалюзі - це наймодніший декор і вишуканість Вашого вікна. Приміщення, де на вікнах встановлені жалюзі з дерева, виглядає набагато багатше і витонченішим. Вони ідеально впишуться в найрізноманітніші інтер'єри, відмінно гармонують з шторами. Крім естетики, дерев'яні жалюзі мають ще ряд переваг: виготовляються з гіппоалергенного і екологічно чистого матеріалу, підходять до будь-якого інтер'єру, порівняно недорога ціна. Дерев'яний жалюзі - ознака шикарного смаку!

Компанія Decora займається виробництвом і продажем дерев'яних жалюзі шириною 25 та 50 міліметрів. Для виробництва планок використовуються кращі сорти дерева, які не містять сучків. Ламелі покриваються спеціальним просоченням і лаком, який надає потрібний колір жалюзі. Завдяки цьому дерев'яні жалюзі стійкі до зовнішнього впливу і тривалий час зберігають свій вигляд. Такі жалюзі не вигоряють, не ламаються, не піддаються деформації від перепадів температури і зміни вологості. Ви спокійно можете встановити дерев'яні жалюзі навіть на кухні!

Установка і управління дерев'яними жалюзі

Дерев'яні жалюзі кріпляться до стелі (відкосу вікна) або стіні за допомогою кронштейнів типу твіст. Управління здійснюється за допомогою двох мотузочок, одна з яких відповідає за підйом / опускання, а друга за поворот планки. Щоб жалюзі виглядали гармонійно в Вашому інтер'єрі, необхідно викликати замірника (послуга є безкоштовною). Наш фахівець проведе необхідні виміри, а в подальшому і встановить виріб. На етапі замовлення Ви зможете підібрати потрібний колір ламелі, вибравши з великої кількості зразків.

Чому замовити дерев'яні жалюзі від Decora це хороший вибір?

  • У нас найбільша колекція матеріалів;
  • Виготовимо замовлення, враховуючи всі побажання точно в термін;
  • У нас безкоштовний виїзд замірника;
  • Безкоштовна установка;
  • Будучи виробником жалюзі, запропонуємо найкращі ціни;
  • Гарантія на продукцію від 1 року;