Венус

Венус

Задайте размеры

Виберіть матеріал Усі кольори

Выберите цвет

 
Безкоштовний
виїзд замірника
Гарантія на виріб
від 1 року
Виготовлення замовлення від 2 днів
на власному виробництві

Горизонтальні жалюзі Venus - алюмінієві жалюзі, які створені спеціально для пластикових вікон. Встановлюються на раму вікна або у віконний отвір.

Конструкція цього типу жалюзі складається з плоского укороченого карниза висотою 45 мм і алюмінієвих планок шириною 25 або 16 міліметрів, з'єднаних тонкою шнурком. На відміну від звичайних горизонтальних жалюзі, в системі Венус рух по вертикалі і поворот планок здійснюється за допомогою пластикової ланцюжка (відсутня поворотна ручка). Величезною перевагою таких жалюзі є те, що кріплення жалюзі відбувається впритул до склопакету завдяки унікальному карнизу. Кріплення карниза проводиться безпосередньо до вікна.

Переваги жалюзі Венус

  • Компактний розмір конструкції;
  • Механізм має більш тривалий термін експлуатації;
  • Жалюзі розташовуються впритул до вікна, на відміну від звичайних;
  • Більш проста система управління;
  • У конструкції присутній система похилій фіксації;

Чому варто вибрати жалюзі Venus?

Жалюзі системи Венус є більш довговічними і набагато простіші в управлінні. Замовити касетні жалюзі Venus ви можете на нашому сайті або зв'язавшись з нашими менеджерами. Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти замовлення в короткі терміни (зазвичай 1-2 дні), є можливість здійснювати оптові поставки в регіони!

Догляд за жалюзі системи Venus

На відміну від звичайних штор, які необхідно прати і прасувати, жалюзі Венус досить усього лише періодично протирати від пилу вологою губкою. Щоб не пошкодити лакове покриття ламелей, не варто використовувати миючі засоби - достатньо звичайної мильної води.

Яку краще вибрати ширину ламелі 16мм чи 25мм?

Жалюзі з шириною 16 мм ідеально підходять для невеликих вікон, але вони коштують дорожче, оскільки використовуються більш товсті пластини, ніж ламелі шириною 25 мм. Це обумовлено тим, що при зменшенні ширини, зменшується жорсткість пластин, тому доводиться компенсувати товщиною.