Menu
Your Cart

About Us

Килимова компанія Decora - це платформа продажів, що обслуговує споживачів в Інтернеті в області килимів та подібних декоративних підлогових покриттів по всій Україні.

Наша компанія продає машинні килими, килими ручної роботи та подібні покриття для підлоги з різною якістю та технічними характеристиками.

Килимова компанія Decora була заснована в 1984 році.

У Туреччині та по всій Європі є логістичні центри, і вона продає килими в Інтернеті у відповідних місцях.

2016 року він почав продавати килими споживачам через Інтернет із широким асортиментом товарів в Україні.

Килимова компанія Decora пропонує варіанти килимових покриттів, які можуть додати цінності житловим приміщенням наших поважних клієнтів та поєднуються зі стилем архітектури інтер’єру з художньою точки зору.

Килимова компанія Decora проводить науково-дослідні дослідження, які можуть зробити постійні інновації постійними, щоб найкращим чином синтезувати високі технології та художню логіку.

Килимова компанія Decora відіграє активну роль у визначенні змін періодичних ліній килимової моди, особливо в Європі.

Серед товарних груп Decora він пропонує своїм клієнтам широкий асортимент товарів з якістю натуральної бамбукової віскози, акрилу, поліпропілену, поліестеру, декоративних килимів на цифровій друку на бавовні, килимів зі штучної шкіри, килимів з натуральних рослинних волокон та дитячих килимки, що мають різні технічні сировинні та ткацькі властивості.

Він має технічну інфраструктуру, щоб пропонувати сучасні колекції. Крім того, наш персоналізований вимірювальний модуль пропонує вам, нашим шановним клієнтам, спеціальний варіант розміру та форми для вашого будинку.

У цьому сенсі компанія продовжує працювати з метою забезпечення швидкого та якісного обслуговування продажів килимів за доступними цінами в Україні та багатьох країнах.