Menu
Your Cart

Умови використання сайту

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови перед використанням цього сайту. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання веб-сайту Веб-сайт decora.com.ua («Decora») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали з цього сайту («Сайт») лише для особистого, некомерційного використання, за умови, що ви зберігаєте всю інформацію про авторські права та іншу власність, що міститься в вихідні матеріали та будь-які їх копії. Ви не маєте права змінювати матеріали на цьому Сайті, розповсюджувати чи відображати їх у будь-якій формі, а також використовувати їх будь-яким іншим чином у публічних чи комерційних цілях. Будь-яке використання цих матеріалів на будь-якому іншому веб-сайті або в мережевому комп’ютерному середовищі заборонено.

Відмова від відповідальності Матеріали та послуги на цьому сайті надаються «як є» без будь-яких гарантій. Decora не гарантує точність або повноту матеріалів, програм або послуг, що надаються на цьому Сайті. Decora може в будь-який час без попередження вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. Якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Decora не бере на себе зобов’язань оновлювати їх. За жодних обставин Decora не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитки від втрати прибутку, даних або перерви в діяльності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. Реєстрація на сайті Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся з умовами використання та погоджуєтеся надати інформацію про себе та свою контактну інформацію.

В результаті реєстрації Ви отримаєте ім'я користувача та пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під своїм ім'ям користувача та паролем на Сайті. Якщо ви втратите свої реєстраційні дані, ви повинні повідомити нас про це.

Відгуки та коментарі Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність за те, що це повідомлення не є незаконним, зловмисним, погрозливим, наклепницьким, не ображає мораль, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, сексуальною, релігійною, соціальною ознаками. підставах, містить образи конкретних осіб чи організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся з тим, що Decora може видаляти будь-які ваші повідомлення без вашої згоди, а також використовувати їх безкоштовно на власний розсуд. Decora не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.