Жалюзі на мансардні вікна

Мансардні вікна в більшості випадків розташовуються під кутом, що створює додаткові труднощі з підбором оздоблення для них. Традиційні штори та гардини не завжди вийде зафіксувати правильно, тому оптимальним рішенням буде встановлення мансардних жалюзі, які можна підібрати на вікна з будь-яким кутом нахилу.

Мансардні жалюзі відрізняються від звичайних горизонтальних жалюзі наявністю з двох сторін напрямних тросів, лісок, шнурів або рейок, які утримують полотна жалюзі паралельно щодо рами вікна при будь-якому куті нахилу і не дають їм вільно провисати.

Жалюзі для мансардних вікон виготовляють з алюмінію, який, досить малий по вазі. Завдяки такому легкому матеріалу, алюмінієві жалюзі без проблем прилягають до скла.

Переваги мансардних жалюзі

  • легкість: для мансарди використовуються легкі матеріали, які не зірвуться з кріплень під власною вагою;
  • функціональність: в асортименті матеріалів і конструкцій можна підібрати жалюзі з різною здатністю пропускати світло, від злегка притіняти до повністю ізолюючих кімнату від сонячних променів;
  • невибагливість: один раз встановлені жалюзі не потрібно знімати для прання, полотно досить просто пропилососити вузької насадкою;
  • довговічність: сучасні матеріали, включаючи недорогі, надовго зберігають зовнішній вигляд, не деформуються і не вигоряють з часом;
  • універсальність: в широкому асортименті матеріалів, кольорів і фактур можна підібрати відповідні жалюзі для кімнати в мансарді з будь-яким призначенням, будь то спальня, робочий кабінет або домашній тренажерний зал.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити мансардні жалюзі нашого виробництва. У каталозі ви знайдете всі можливі кольори і матеріали для виготовлення таких конструкцій, звертайтеся до менеджерів щоб проконсультуватися з питань вибору, встановлення, експлуатації манасардних жалюзі, а також щоб викликати замірника, це абсолютно безкоштовно!