Рулонні штори на мансардні вікна

Рулонні штори на мансардні вікна

Задайте размеры

Виберіть матеріал Усі кольори

Выберите цвет

 
Безкоштовний
виїзд замірника
Гарантія на виріб
від 1 року
Виготовлення замовлення від 2 днів
на власному виробництві

Звичайні штори, що кріпляться тільки по верхній частині вікна, зовсім не підходять для мансард, тому штори на мансардні вікна закріплюються ще й знизу або по всьому периметру. Компанія Decora пропонує штори для мансардних вікон Decolux і Еко.

Переваги рулонних штор для мансард

  • Знижують температуру і дозволяють економити електроенергію (кондиціонери менше задіяні);
  • Захищають підлоги і меблі від вигорання і вицвітання;
  • Забезпечують чудовий і сучасний вигляд ваших вікон;
  • Дозволяють захиститися від сторонніх поглядів;

Завдяки великому вибору тканин можна забезпечити будь-який рівень освітленості приміщення, забезпечити як високий рівень теплозбереження взимку, так і захиститися від перегріву спекотного літнього дня.

Наша компанія пропонує величезний вибір різних штор для мансардних вікон з найякісніших матеріалів. Всі представлені види відрізняються тим, що мають різні кріплення, пристосовані спеціально для установок похилого положення, виключаючи будь-які провисання. Також вам буде надана можливість підібрати для себе колірну гамму оформлення.

При виборі рулонних штор звертають увагу і на тип тканини:

  • темні, щільні штори (затемнюючі) необхідні для вікон, що виходять на сонячну сторону. Тоді перші промені не будуть турбувати вас рано вранці. Темні тканини додатково просочують спеціальними складами, щоб полотно не вигорало на сонці;
  • штори більш світлих, теплих тонів, дозволяє м'яко розсіювати світло. Це хороший варіант для облаштування дитячої кімнати. У приміщенні буде досить світло, і в той же час, сонце не буде сліпити очі. Рекомендуємо для дитячої купити рулонні штори для мансардних вікон з можливістю вологого прибирання;
  • легкі, світлі полотна добре виглядатимуть в невеликих кімнатах. Вони візуально збільшать простір.

Щоб замовити штори для мансардних вікон, зв'яжіться з нашими менеджерами або оформіть замовлення на сайті, вибравши тканину і вказавши розміри вікна. Також Ви можете викликати фахівця, який зробить замір, проконсультує з усіх питань, а також покаже зразки тканин. Ця послуга безкоштовна, тому телефонуйте прямо зараз!