Штори плісе

Штори плісе

Розмір вікна: 1500×1500 см.

Ціна під ключ  
Жалюзі пліссе від 583 грн.

*У вартість включено виїзд на замір, виготовлення, доставка та монтаж жалюзі.

Штори плісе (жалюзі плісе) - штори виготовлені зі спеціальної плісированної тканини, яка ідеально захистить приміщення від прямих сонячних променів і сторонніх очей. Є різновидом горизонтальних жалюзі і на сьогодняшній день вони є найвишуканішим, практичним і елегантним варіантом декору вікна.

Плісе підходять для всіх типів вікон (горизонтальних, підвісних, мансардних, відкидних, похилих), а також для вікон практично всіх геометричних форм (прямокутні, арочні, трикутні, трапецієподібні).

Даний тип штор виготовляється з поліестеру, вони чимось нагадують гофрований папірус. Завдяки спеціальному покриттю, штори мають чудові світловідбиваючі властивості (приміщення не так нагрівається).

Конструкція штор складається з двох або трьох профілів, між якими розташовується тканина. При русі вгору тканина згортається в складочки, чимось нагадуючи гармошку. Зaфікcувати штору мoжна в любoму пoлoжeнні. Оскільки нaпpaвляючі знаходяться пo кpaями віконних paм і рухаються в зворотному нaпpямку, зафіксувати пpocвіти вдасться саме там, дe Ви захочете.

Штори плісе дуже практичні і не вимагають особливого догляду - їх досить прополоскати в теплій воді і висушити в складеному вигляді.

Недорого купити штори Плісе можна тільки в компанії Decora! Ми є виробниками цих штор, тому зможемо Вам запропонувати оптимальну ціну - будь то опт або роздріб. Дзвоніть прямо зараз! Вас приємно здивує різноманітність тканин і якість нашої продукції!