Штори blackout

Штори blackout

Задайте размеры

Виберіть матеріал Усі кольори

Выберите цвет

 
Безкоштовний
виїзд замірника
Гарантія на виріб
від 1 року
Виготовлення замовлення від 2 днів
на власному виробництві

Щільні світлонепроникні штори блекаут будуть вельми корисні тим, у кого під вікном ночами горить яскравий ліхтар, або тим, чий будинок півдня висвітлюють прямі промені жаркого сонця.

Тканина blackout, як і вироби з неї, має високі показники звуко-, світло- і теплоізоляції. Незважаючи на свої високі декоруючі характеристики, Блекаут використовується не тільки в житлових приміщеннях, але і в офісах, кінотеатрах, фотолабораторіях, в комп'ютерних і проекційних залах. При використанні штор Блекаут в кімнаті створюється густа напівтемрява, і це оптимальний варіант, оскільки темрява викликає відчуття психологічного дискомфорту. На перший погляд штори blackout нічим не відрізняються від звичайних. Це однотонні вироби з розкішними драпіровками для вітальні або рослинні візерунки в пастельних тонах для спальної, або яскраві кумедні малюнки для дитячої кімнати. Ці штори надійно збережуть ваше особисте життя.

У каталозі інтернет магазину Decora представлений широкий вибір готових світлонепроникних штор Блекаут. Штори цього типу допоможуть надійно захиститися від променів грайливого яскравого сонця, набридливої ​​неонової реклами або вуличних ліхтарів. Вони захистять вас від зайвих звуків і допоможуть запобігти втраті тепла. Штори Блекаут довговічні, не покриваються тріщинами, не вигоряють і не «розповзаються». Естетика таких матеріалів дозволяє використовувати їх в приміщеннях спеціального призначення: від дитячої кімнати до готелів і офісів.

Переваги штор блекаут

Штори блекаут мають двошарову або тришарову структуру - один з шарів відображає світло (він може бути відсутнім), другий шар поглинає сонячне випромінювання, а третій (зовнішній) шар виконує декоративну функцію - він може виготовлятися як з поліестеру, так і з інших матеріалів (сатину, муару, атласу і т.д.).

Завдяки багатошаровій структурі штори блекаут:

  • мають високу світлонепроникність (аж до 100%, що створює ілюзію ночі);
  • в повній мірі захищають від сторонніх поглядів;
  • не потребують регулярного догляду, оскільки не притягують пил - досить пару раз на рік випрати їх (сохнуть штори швидко, прасування практично не потребують);
  • володіють стійкістю до вогню (блекаут не горить, а плавиться)
  • характеризуються практичністю, зносостійкістю, довговічністю, стійкістю до факторів навколишнього середовища (зокрема, штори не вигоряють на сонці);
  • не роблять негативного впливу на здоров'я людини;
  • мають оптимальну шумо- і теплоізоляцією;

Штори блекаут представлені безліччю моделей. У нашому магазині Ви можете купити матові або блискучі, однотонні або візерункові, гладкі або фактурні штори. Завдяки нашим шторам затишок будинку і гарний настрій будуть радувати Вас кожен день.