Рулонні штори в коробі Уні

Рулонні штори в коробі Уні

Задайте размеры

Виберіть матеріал Усі кольори

Выберите цвет

 
Безкоштовний
виїзд замірника
Гарантія на виріб
від 1 року
Виготовлення замовлення від 2 днів
на власному виробництві

Рулонні штори в коробі створені спеціально для вікон ПВХ, металопластикових, металлодеревянних вікон і алюмінієвих конструкцій. Штори цієї системи встановлюються на кожну стулку вікна окремо і розташовуються максимально близько до скла, що знижує можливість пошкодження тканини і дозволяє повністю використовувати простір підвіконня.

Рулонні штори в коробі, як їх ще позначають - UNI - система роликових штор в касеті з бічними направляючими використовується на пластикових вікнах і дерев'яних євровікнах, встановлюється на них без свердління. Її перевага - це елегантна касета з самофіксуючим механізмом, що дозволяє легко піднімати і опускати тканину.

Касетні рулонні штори можна встановлювати як на дерев'яних «євровікна», так і на пластикових віконних конструкціях. Рулонні штори в коробі чудово будуть виглядати, якщо їх поставити на кожну стулку вікна. Якщо стулки мають можливість відкидатися, рулонна штора, полотно якої надійно закріплене бічними напрямними, не провисне і не буде заважати: роликові штори в коробі - просто незамінні на похилих вікнах.

Нестандартних віконних конструкцій зараз дуже багато, тому у відповідності з різними обставинами для правильної установки і експлуатації касетної рулонної штори потрібно буде використовувати різні комплектуючі. На це можуть вплинути величина і форма штапика, а також склопакета: наприклад, якщо глибина штапика не перевищує 12-14 міліметрів, слід використовувати П-подібну форму напрямних, так як товстий склопакет в поєднанні з вузьким штапіком може затруднити рух нижньої планки штори по плоским направляючих.

Одним з найважливіших переваг касетних рулонних штор слід вважати багату палітру матеріалів, з яких може бути виготовлене як полотно, так і короб з направляючими: різні фактури, відтінки і малюнки Ви можете поєднувати з іншими елементами оформлення вікна, наприклад, гардинами або звичайними шторами з тканини . Замірники компанії Decora завжди мають під рукою каталоги полотен для зручності підбору тканини на місці.