Штори з фотодруком

Штори з фотодруком

Задайте размеры

Виберіть матеріал Усі кольори

Выберите цвет

 
Безкоштовний
виїзд замірника
Гарантія на виріб
від 1 року
Виготовлення замовлення від 2 днів
на власному виробництві

Рулонні штори з фотодруком допомагають втілити будь-які фантазії і зробити інтер'єр унікальним. Основою для малюнка можуть стати пейзажі, фотографії людей, зображення тварин, рослин і казкових персонажів, репродукції картин та ін. Наносиме зображення буває плоским або об'ємним, з ілюзією просторового розширення.

Можливість виготовити рулонні жалюзі з нанесенням будь-яких малюнків робить рулонні штори ще більш універсальними. Правильно поєднавши колірний фон з малюнком і навколишнім інтер'єром, можна домогтися дійсно дивного ефекту від рулонних штор з фотодруком. Малюнки наносяться на полотно рулонних штор на спеціальних верстатах, що використовують технологію термодруку. Завдані малюнки на рулонні штори (жалюзі) з фотодруком в такому випадку стають стійкими до вигорання, а рулонні штори навіть можна прати, при цьому не варто переживати про те, що фарба жалюзі з фотодруком потьмяніє або того гірше - облізе.

Щоб рольштори завжди залишалися чистими і свіжими, цілком достатнім буде систематично чистити їх за допомогою пилососа м'якою насадкою або протирати сухими серветками. При забрудненні можна використовувати злегка змочену у воді серветку, різними хімічними миючими засобами краще не користуватися.

Як наносять фотодрук на рулонні штори

При нанесенні на полотно зображень використовують технологію широкоформатного УФ-друку. При цьому застосовують нешкідливе УФ-чорнило, завдяки чому вироби з такою печаткою підходить для інтер'єрів житлових приміщень і безпечні для здоров'я людей і навколишнього середовища.

Зображення, нанесені на полотно за допомогою УФ-друку:

  • на сонці не вигоряють, тому що малюнок покривається багатошаровою плівкою, яка захищає зображення від УФ-променів;
  • виразні, яскраві, контрастні; дозвіл 720-1440 dpi;
  • точно передають кольору і зберігають механічну стійкість до 7 років і більше;
  • екологічно безпечні.

Перераховані переваги дозволили застосовувати УФ-друк при виготовленні рулонних штор. Такі вироби можна без побоювань використовувати в житлових будинках, офісах і інших приміщеннях, в тому числі з жорсткими санітарними нормами.

Найважливішою конструкційної деталлю рулонних штор є карниз. Виходячи з особливостей конструкцій, рулонні штори з фотодруком і без неї можуть встановлюватися не тільки на звичайних вікнах, але і на похилих, мансардних. Принцип управління даними виробами існує в декількох варіаціях. Сьогодні споживач має право вибирати електричне або ручне управління - це залежить від конструкції штор. Основною відмінністю даних виробів від інших є те, що вони монтуються на кожну створочку вікна окремо. Це надає можливість отримати максимальний комфорт при експлуатації і підвищує функціональність виробів.

Недорого замовити штори на вікна з фотодруком ви можете в інтернет-магазині Decora. У нас працюють професійні дизайнери, які грамотно готують файли-макети для друку і допоможуть кожному клієнтові вибрати найбільш підходящу тканину і дизайн штор.