Римські штори

Римські штори
Ціна  
Римська штора з однотонною тканиною 2 000 грн.
Римська штора зі світлонепроникаємою тканиною 4 500 грн.
Карниз для римскої штори, 1м. 2 000 грн.
Вартість римської штори складається з вартості самої штори і карниза

Хочете надати кімнаті легкість і витонченість? Встановіть на вікно римські штори - вони недорогі і дуже ефектно прикрасять вікно в поєднанні з тюлямі і гардинами!

Римські штори являють собою вертикальні смуги тканини, які в закритому вигляді накривають вікно і захищають кімнату від прямих сонячних променів. У розкритому вигляді вони укладаються красивими горизонтальними складками і закріплюються у верхній частині віконної рами. Залежно від дизайну римські штори можуть використовуватися в моно-варіанті (одне полотно для одного вікна) або в комплекті (два відрізу тканини для одного вікна).

Переваги римських штор

  • Для їх виготовлення використовуються натуральні матеріали;
  • Велика площа покриття;
  • Вони прості і зручні в установці і використанні;
  • Практичні, функціональні і довговічні;
  • Можливе використання автоматичного управління;
  • Добре вписуються в будь-який інтер'єр;

Полотно штори виготовляють з різних тканин, віддаючи перевагу натуральним більш щільним матеріалами. Для того щоб уберегти тканину від сонця, її обробляють спеціальним складом, що надає стійкість фарб і ниткам. Кількість секцій в полотні може бути різним і залежить від довжини отвору.

Недорого купити римські штори від виробника в Україні ви можете в компанії Decora. У нас найширший вибір тканин і фактур жалюзі.