Жалюзі бриз

Жалюзі бриз

Задайте размеры

Виберіть матеріал Усі кольори

Выберите цвет

 
Безкоштовний
виїзд замірника
Гарантія на виріб
від 1 року
Виготовлення замовлення від 2 днів
на власному виробництві

Вертикальні мотузкові жалюзі Бриз не тільки захистять отвір від прямих сонячних променів, але і оригінально прикрасять інтер'єр, надавши йому неповторного стилю. Вони відмінно виглядатимуть як самостійно, так і в поєднанні зі шторами.

У такому типі жалюзі замість ламелей використовуються смуги тонких мотузкових ниток. Вони прекрасно розсіюють світло, завдяки чому в приміщення завжди буде світло, комфортно і затишно. За функціональністю вони нічим не поступаються іншим вертикальним жалюзі - мотузкові смуги можна також рухати по горизонталі. Догляд за мотузковими жалюзі відносно простий - полотна легко знімаються. Їх можна прати в пральній машині, а після в вертикальному положенні висушити.

За допомогою жалюзі бриз можна зонувати приміщення, а також прикрашати дверні прорізи. Такі жалюзі додадуть будь-якому приміщенню комфорт, тепло і затишок.

Види вертикальних жалюзі Бриз

  • Classic - легкі одноколірні жалюзі, в яких ламелі - це нитки одного кольору;
  • Multi - двоколірні моделі. Ламель складається з чергування ниток двох різних кольорів;
  • Doubl - двошарові мотузкові жалюзі. Ламель складається з двох шарів - перший є трохи більш темним, а другий світліше. Встановлюються на вікнах з сонячної сторони будівлі, мають підвищений сонцезахист.

Компанія Decora виготовить вертикальні жалюзі Бриз будь-якої складності за Вашим індивідуальним замовленням. Проводимо замір, монтаж і ремонт жалюзі. Для виклику замірника, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або скористайтеся формою зворотного зв'язку. Спеціаліст зробить замір, покаже зразки ниток, проконсультує з будь-яких питань, пов'язаних з установкою, експлуатацією та догляду за жалюзі Бриз. Послуга абсолютно безкоштовна!