Вертикальні пластикові

Вертикальні пластикові

Задайте размеры

Виберіть матеріал Усі кольори

Выберите цвет

 
Безкоштовний
виїзд замірника
Гарантія на виріб
від 1 року
Виготовлення замовлення від 2 днів
на власному виробництві

Пластикові жалюзі - одні з найпопулярніших видів жалюзі з причини своєї практичності і недорогій ціни. Вони легко миються, не гнуться, не збирають пил, стійкі до горіння і різних запахів, легко очищаються. Вертикальні жалюзі - ідеальне рішення для приміщень з високою вологістю. Найчастіше їх встановлюють в басейнах, їдальнях, медичних установах, офісах, навчальних закладах.

Вертикальні жалюзі з пластика складаються з карниза і рухомих ламелей. Карниз кріпиться до стелі або стіни, а до нього кріпляться ламелі, які внизу з'єднуються тоненькими ланцюжками. Ламелі можуть обертатися навколо своєї осі на 180 градусів, регулюючи, таким чином, потрапляння світла в приміщення, а також рухатися по горизонталі в обидва боки. Популярність такого типу жалюзі обумовлена ​​їх дешевизною, практичністю і довговічністю.

Ціна вертикальних пластикових жалюзі

Ціна пластикових жалюзі залежить від наступних факторів: площі отвору, карниза, обраного матеріалу і ширини ламелі. Пластикові ламелі бувають 89 і 127 міліметрів. Широкі ламелі, як правило, використовуються на великих вікнах.

Замовити пластикові жалюзі Ви можете в нашому інтернет магазині. Компанія Decora займається виробництвом жалюзі з пластика. У нас величезний досвід і нам є, що запропонувати навіть самому вибагливому клієнту!

Зв'язавшись з нашими менеджерами, Ви можете замовити виклик замірника - це безкоштовна послуга! Спеціаліст зробить всі необхідні заміри, покаже зразки пластику, проконсультує з усіх питаннях, які у Вас виникнуть! Купити вертикальні пластикові жалюзі в Decora - це відмінне рішення!